Dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo zadowolenie z zakupów na mirabu.pl. Jeżeli jednak zakupione produkty nie spełniają Państwa oczekiwań, możecie je nam zwrócić w ciągu 14 dni od dania otrzymania przesyłki. Jak to zrobić?

Zwroty:

 1. Zgodnie z ustawą z dn. 30-05-2014 o prawach konsumenta: Dz.U.2014 poz.827 Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.
 2. W tym celu należy złożyć oświadczenie w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki. O chęci odstąpienia od umowy/dokonania zwrotu prosimy poinformować nas najlepiej mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przed odesłaniem paczki.
 3. Zwracany towar należy odesłać w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, na adres:
  MIRABU
  ul. 1 Maja 6
  58-573 Piechowice
  tel. 730-58-44-71
 4. Do przesyłki prosimy dołączyć paragon lub fakturę oraz formularz zwrotu z zaznaczeniem zwracanych produktów. Jeżeli nie posiadają Państwo formularza zwrotu, można pobrać go tutaj: (LINK)
 5. Należność (wartość wszystkich zwracanych produktów wraz z kosztami dostawy) zostanie zwrócona po otrzymania przesyłki na wskazane konto bankowe lub w innej formie ustalonej z Klientem. W przypadku zwrotu części zakupionych towarów, zwrotowi podlega kwota za zwracany towar bez naliczonych kosztów dostawy.
 6. Odstąpienie od umowy nie dotyczy przedmiotów wyprodukowanych według specyfikacji Konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 7. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 730-58-44-71.

UWAGA! Prosimy o staranne zapakowanie odsyłanych rzeczy.

Prosimy o sprawdzanie odbieranych przesyłek w obecności kuriera. Spisaniu protokołu szkody w momencie odbioru ułatwi dochodzenie roszczeń u przewoźnika oraz przyśpieszy rozpatrzenie reklamacji.

 

Wymiany:

W celu wymiany towaru, należy dokonać zwrotu według powyższych wskazówek oraz złożyć nowe zamówienie.