Dodatki to bardzo istotne elementy wyposażenia wnętrza. Nadają klimatu, podkreślają styl, dopełniają wnętrze oraz sprawiają, że cała aranżacja staje się kompletna. Jednymi z takich właśnie dekoracji są OBRAZY, które w każdym wnętrzu i w każdym stylu znajdą swoje zastosowanie. Zapraszamy do przeczytania naszego najnowszego artykułu, w którym podpowiemy jak wielki potencjał, mają obrazy na płótnie. Sprawdź jakie modele obrazów na płótnie czekają na was!

NOWOCZESNE OBRAZY NA PŁÓTNIE

Styl nowoczesny charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością oraz dopasowaniem niemal do wszystkiego. Nowoczesne obrazy na płótnie świetnie prezentują się nie tylko we wnętrzach w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym, ale także w klasycznych i stricte tematycznych wnętrzach. Możemy dopełnić nimi biuro, salon, sypialnię, przedpokój, holl, czy inne reprezentacyjne pomieszczenie. 

Nowoczesne obrazy na płotnie, to zwykle niewielka mieszanka kolorów, a właściwie tonacji jednego lub dwóch kolorów. Dlatego jest to świetna dekoracja ścienna do wnętrz, w których stawiamy na ograniczone dodatki i barwy, czyli szeroko pojęty minimalizm. 

Największym atutem nowoczesnych, abstrakcyjnych obrazów na płótnie jest dowolna interpretacja tego, co widzimy na obrazie. 

 

 Obraz, który może być interpretowany na wiele sposobów - CANVAS XV ! Jedni widzą na nim morze lub ocean, z górami i plażami w oddali, a drudzy widzą całkowitą abstrakcję z łączeniem kilku odcieni brązu i niebieskości w połowie. Także tak jak widzicie, nowoczesne obrazy na płotnie zdecydowanie mają Swój charakter.  obraz do salonu canvas 15  salon nowoczesny z obrazem abstrakcyjnym 

 

 

OBRAZY NA PŁÓTNIE Z ABSTRAKCYJNYM MOTYWEM KWIATOWYM

Kwiaty, czyli ponadczasowy i bardzo uniwersalny motyw, który sprawdzi się w każdym wnętrzu bez względu na przemijające trendy. W nowoczesnych wnętrza kwiatowa abstrakcja nada lekkości i delikatności dla aranżacji, natomiast w klasycznych wnętrzach podkreślą styl. 

Obrazy z kwiatami lub z motywem roślin sprawdzają się w zasadzie w każdej kolorystyce. Mogą być mieszanką kolorów, ale także utrzymaniem w kilku delikatnych tonacjach z minimalnym ograniczeniem wykorzystania barw.

 

 Obraz na płótnie CANVAS I, na którym na pierwszym planie bardzo widoczne są jesienne ozłocone drzewa. Jest to doskonały przykład obrazu, który nadaje styl oraz rozjaśnia wnętrze. 

obraz do salonu nad komode obraz na plotnie do salonu 

 

 

OBRAZY NA PŁÓTNIE Z GEOMETRYCZNYM WZOREM

Wzory geometryczne na obrazach na płotnie to jeden z najbardziej znanych i ulubionych wzorów. Wyróżnia je ogromna uniwersalność i to, że pasują w zasadzie do każdego wnętrza, ponieważ możemy zawiesić je w salonie, sypialni, gabinecie, jadalni, przedpokoju, a nawet w łazience. Zdecydowanie ogromnym ich atutem jest ponadczasowość, ponieważ geometria zawsze się obroni, a dodatkowo nada niezwykły efekt dla aranżacji. Sprawdzi się doskonale w nowoczesnych aranżacjach, w których postawiliśmy na minimalizm. 

 

 Obraz na płótnie CANVAS VI to ciekawy, choć bardzo nieoczywisty wzór geometryczny. Nachodzące na siebie okręgi w odcieniach niebieskości z dodatkiem złota, podkręcają całe wnętrze, dodając elegancji i koloru dla stonowanego minimalistycznego wnętrza.   obraz malowany recznie na plotnie   salon w stylu nowoczesnym

 

 

OBRAZY NA PŁÓTNIE Z WZOREM IMITACJI MARMURU

 Marmur budzi w nas ogromne emocje. Kojarzy się z ekstrawagancją i luksusem, stylem glamour i nowoczesnością. Dla wielu osób, pojęcie marmur to oznaka "porządnego" produktu. W naszej ofercie obrazów na płótnie znalazły się modele, które nie tylko do złudzenia przypominają wzór marmuru, ale także doskonała faktura 

 

 

CANVAS XI to wyjątkowy obraz malowany na płótnie z zachowaniem bardzo ciekawej struktury. Połączenie bieli z czernią oraz złotopięknie wygląda w każdym wnętrzu, od bardzo nowoczesnych po nieco bardziej tradycyjne.    eksluzywny obraz do salonu  ekskluzywny obraz do salonu nad sofe

 

 

Pozostałe nasze obrazy na płótnie: