Kupno konsoli to pierwszy krok do osiągnięcia aranżacyjnego sukcesu. Każdy marzy o niewielkim meblu, który pomoże w urządzeniu domu. Okazuje się jednak, że wiele osób ma problem z odpowiednim jej zaaranżowaniem. W dzisiejszym wpisie pokażemy jak to zrobić, aby konsola prezentowała się najlepiej. Dla wielu osób, jest to miejsce na niepotrzebne rzeczy i składowanie bibelotów. Udowodnimy Wam, że ten mebel dekoracyjny, może być bardzo praktyczny.

KONSOLA - CO TO JEST ?

No własnie, niby odpowiedź jest prosta. Konsola, jest to mebel dekroacyjny o niewielkich rozmiarach. Najczęściej spotykane modele to wąski, ale długi blat. Jego podstawa to zazwyczaj dwie nogi, lub cztery połączone ze sobą. W naszym sklepie znajdziecie konsole glamour oraz konsole w stylu hampton. Nasze meble wykonane są ze stali nierdzewnej polerowanej lub najlepiej selekcjonowanego drewna. Ich blaty to w zależności od modelu - szkło lub drewno. 

 

CO POSTAWIĆ NA KONSOLI ?

  • LAMPY STOŁOWE – doskonale prezentują się lampy stołowe z abażurami, które dodają we wnętrzu przytulności. Na takim meblu możemy ustawić jedną lub dwie sztuki, w zależności od potrzeb.

 

 

lampy stołowe na konsoli

 

 

  • DEKORACJE – to między innymi ramki na zdjęcia, świeczniki, figurki lub pamiątki. Każdy z tych elementów dekoracyjnych to odrębna historia, ale przede wszystkim wszystkie wyglądają niezwykle. Odpowiednio dobrane dodatki dodają poczucia harmonii i estetyki dla całej aranżacji.

 

 

konsola srebrna glamour ze szklanym blatem 2

 

 

  • KWIATY – najbardziej ulubione dekoracje każdej kobiety. Mogą stanąć w doniczce, w wazonie, jako sztuczna kompozycja lub ozdobny flower box. Kwiaty dodają świeżości i lekkości.

 

konsola srebrna glamour ze szklanym blatem 1

 

CO NAD NIĄ POWIESIĆ ?

Odpowiedzi na to pytanie jest bardzo dużo. Tak naprawdę na ścianie nad / za konsolą, może się znaleźć absolutnie wszystko. Może być to lustro, obraz w lustrzanej ramie, który wspaniale współgra z konsolą glamour lub zdjęcia rodzinne. Pamiętajmy o tym, że rama natomiast powinna być wykonana z takiego samego materiału jak stelaż konsoli. Odpowiednie dobranie surowców, niewątpliwie podnosi atrakcyjność całej aranżacji.

 

konsola w stylu nowojorskim

 

JAK USTAWIĆ DEKORACJE NA KONSOLI ?

aranzacja konsoli

 

Jak to zrobić ?