Ściany pomalowane, podłogi ułożone, meble właśnie się skręcają ... czas na lampy i żyrandole. Doświetlą i podkreślą wszystkie wnętrza. Ale jak je wybrać ? No właśnie...odwieczny problem. Przychodzimy dziś z pomocą, a razem z nami najpopularniejsze i najbardziej ponadczasowe modele z naszego asortymentu, które nigdy się nie znudzą. Zobaczcie lampy, które najczęściej wybieracie do Swoich wnętrz z naszego sklepu. Życzymy Wam miłej lektury !


 Trendy oświetleniowe, podobnie jak każde inne - przemijają. Ale my wychodzimy temu naprzeciw i w swojej ofercie posiadamy lampy wiszące, żyrandole, lampy stołowe oraz kinkiety, które cechuje ogromna uniwersalność i dopasowanie w zasadzie... do każdego stylu. 

LAMPY WISZĄCE SZKLANE

Lampy szklane, czyli jedne z modeli oświetlenia sufitowego wiszącego oraz stojącego, które w zasadzie nigdy nie przestają być modne. Dlaczego ? Przede wszystkim są bardzo uniwersalne, dzięki czemu z łatwością umieścimy je w każdym wnętrzu bez względu na jego styl czy przeznaczenie. W asortymencie MIRABU znajdziecie lampy ze szkła strukturalnego, z gładkiego szkła oraz ze szkła szronionego. 

 
salon wS tylu modern 

 

 

ZŁOTE LAMPY SUFITOWE

nowoczesny zyrandol nad stol do jadalni

Złoto, czyli kolor, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody ! Dawniej używano lampy w tym kolorze, tylko w klasycznych wnętrzach, natomiast dzisiaj dla kontrastu, stosuje się go we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym

Złote lampy sufitowe to jeden z najbardziej gorących trendów i Waszych częstych wyborów w tym sezonie, oczywiście zaraz po wspomnianych już szklanych lampach. 

 

LAMPY SUFITOWE MOLEKULARNE

Lampy molekularne, czyli modele, które zdecydowanie rządzą w ostatnim sezonie! Jak je poznać? Wyróżnia je kształt molekuły. Świetnie wyglądają we wnętrzach nowoczesnych, w których postawiono na prostotę, braki zbędnych kontrastów oraz minimalizm. 

 Są to minimalistyczne, bardzo geometryczne konstrukcje z prostych metalowych prętów, które łączą ze sobą żarówki, ukryte w kulach o różnych wielkościach. 

salon nowoczesny z antresola