Nareszcie jest... WIOSNA! Na tą datę czekaliśmy tyle miesięcy! Ale czekaliśmy na to nie tylko dlatego, że będzie cieplej, ale też dlatego, że wiosna to najlepszy czas, aby odmienić wnętrza - coś do nich dodać, zmienić no i kupić nowe dekoracje. Obrazy szklane z kwiatami i wizerunkiem kobiet są doskonałą propozycją do wiosennych wnętrz. Poznajcie nasze wiosenne propozycje dekoracji ściennych i inspirujcie się, by stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne aranżacje. 

 Kiedy przychodzi wiosna czujemy potrzebę zmiany wnętrz, nic dziwnego - wkońcu przychodzi nowe, świeże. Warto szczególnie zadbać o wymianę dekoracji z tych w kolorach zimowych na bardziej przytulne, wiosenne i świeże. Najlepszym rodzajem dekoracji, które szybko odmieniają wnętrze i nie wymagają radykalnych zmian są obrazy. Szklane obrazy z wizerunkiem kobiet z ukwieceniami na głowie to strzał w dziesiątkę! Założymy się, że każdemu przypadną do gustu. 

 

Obrazy i dekoracje ścienne z wizerunkiem kobiet nadają charakteru i stylu we wnętrzu, a odpowiednio dobrana kolorystyka sprawia, że aranżacja staje się przytulna, a jednocześnie zyskuje nowoczesny charakter. Obraz WOMAN III w bardzo kobiecym stylu to doskonały model dekoracji ściennej do wnętrz w stylu nowojorskim, w stylu glamour, w stylu eklektycznym, w stylu shabby chic oraz do wnętrz w stylu nowoczesnym. Wizerunek młodej kobiety z ciekawym ukwieceniem na głowie podkreśli każde wnętrze, szczególnie jeśli chcemy podkreślić jego design. Doskonale odnajdzie się jako dekoracja na ścianie w salonie nad sofą, w sypialni nad łózkiem, w przedpokoju nad komodą, czy w gabinecie pomiędzy dwoma stylowymi kinkietami

 

nowoczesny kobiecy obraz do salonu nad komode

 

Jakie pozostałe elementy wyposażenia polecamy do obrazu WOMAN III ?

 

obraz w stylu glamour

 

Kolejną propozycją do wiosennego wnętrza jest obraz WOMAN V, bardzo nowoczesny model z przytulną kolorystyką. Połączenie szarości, czerni, bieli, żółcieni, czerwieni i pasteli, nadaje lekkości i sprawia, że wnętrze staje się bardzo wiosenne. Taki obraz fantastycznie sprawdzi się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu glamour, nowojorskim, modern classic, loftowym, eklektycznym czy minimalistycznym. Nowoczesne obrazy z wizerunkiem postaci to bardzo modne modele i zdecydowanie hit aranżacyjny we wnętrzach. ukwiecenie natomiast to ciekawe i bardzo nieoczywiste dopełnienie całego modelu. Są także doskonałą alternatywą dla tapet, dzięki swemu okazałemu rozmiarowi, co jest ich ogromnym atutem. We współczesnych wnętrzach możemy zawiesić obraz WOMAN V  nad konsolą szklaną z kinkietami po obu stronach ramy.

 

obraz na szkla woman 5 romantic

 

Z jakimi elementami wystroju wnętrza skomponuje się obraz WOMAN V ? 

 

obraz szklany w salonie

 

Ostatnim modelem szklanego obrazu z wizerunkiem kobiety i kwiatami, który rozkocha w sobie każdego jest nasz ulubiony WOMAN VI. Stylowe połączenie czerni z mocnymi barwami to idealna dekoracja ścienna, nie tylko na wiosnę, ale na cały rok!  Świetnie prezentuje się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, nowojorskim, modern classic, loftowym, eklektycznym czy minimalistycznym, a jego rozmiar daje nam wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonale zaprezentuje się nad szklaną konsolą lub klasyczną drewnianą komodą. Mocna kolorystyka obrazu świetnie wygląda w połączeniu z modnymi butelkowymi zieleniami, granatami, szarością, czernią i bordem użytymi na przykład na tapicerkach krzeseł, czy foteli.  Wizerunek młodej, pięknej kobiety z kwiatami na głowie to także bardzo ciekawy dodatek, który nada elegancji i ekstrawagancji.

 

obraz nowoczesny woman 6 romantic

 

Jakie meble i oświetlenie pasuje do tego modelu obrazu szklanego ?

salon w stylu nowoczsnym z obrazem szklanym