Motyw kobiety to jeden z najczęściej wykorzystywanych motywów w sztuce.  Kobiety są ogromną inspiracją dla kreatorów, twórców, malarzy, rzeźbiarzy, ale także grafików, dzięki czemu powstają fantastyczne nowoczesne obrazy z wizerunkiem kobiet - a jeśli do kobiet dodamy kwiaty, powstają prawdziwe, współczesne dzieła sztuki w bardzo nowoczesnej odsłonie! Koniecznie zobacz ten wpis i nasze obrazy z ukwieconymi kobietami!

Wizerunek kobiety wykorzystywany w sztuce nigdy nie traci na wartości. Co więcej, jest bardzo uniwersalny, ponadczasowy i nawet z biegiem dosyć szybko upływającego czasu, będzie dobrze wyglądać we wnętrzu.

 Obrazy z kobietami nie tracą tak łatwo na popularności. Od wieków kobieta pojawiała się w sztuce i jako temat przewodni dzieł, ale wraz z biegiem lat i pojawieniem się technologii wizerunke kobiet wykorzystuje się bardziej współcześnie, wykorzystując jedynie detale lub elementy wizerunku. Jest to o tyle ciekawe, że daje wiele możliwości dla grafików w tworzeniu wyjątkowych obrazów, jak OBRAZY NA SZKLE z kobietami i kwiatami. No właśnie kobieta i kwiaty - połączenie idealne!


Obrazy drukowane na szkle to ciekawy i bardzo nowoczesny sposób na wyeksponowanie ciekawej grafiki, a przy okazji uniknięcia tradycyjnej ramy. 

 

 obraz nowoczesny woman 6 romantic  obraz na szkla woman 5 romantic  nowoczesny kobiecy obraz do salonu nad komode

 

 

W zależności od wybranego wzoru obrazu dostępnego w ofercie MIRABU możemy nadać wnętrzom całkiem rózne klimaty. Obraz WOMAN V na jasnym tle nada lekkości, natomiast dwa pozostałe modele WOMAN III i WOMAN VI - elegancji, klasy, wyrazistości, tajemniczości. 

Do jakich wnętrz pasują obrazy na szkle z wizerunkiem kobiety z kwiatami ?

Obrazy z kobietami i kwiatami to dekoracje, które możemy wykorzystać w aranżacji niemal każdego wnętrza. Ogromną zaletą tych obrazów jest to, że dopasowują się jak kameleon do wnętrza. Każda z anszych propozycji posiada wiele kolorów, ciekawe połączenia barw, dlatego nie ma obawy, że coś niedopasujemy i będzie się "gryzło". Tutaj wszystko do siebie pasuje!

 

salon barbie obraz woman 1

 

Aranżacje z obrazami szklanymi

obraz canvas vi

 

obraz canvas iii

 

obraz szklany canvas v