Najbardziej funkcjonalny mikromebel. Może nam posłużyć jako pomocnik, lub bardzo ekskluzywny dodatek każdego wnętrza. Żaden dobrze zaaranżowany salon nie może obejść się bez stolika bocznego, ba żadne  pomieszczenie nie może obyć się bez tegoż stolika. To na nim położymy ksiązkę podczas wieczornego czytania, odłożymy kieliszek szampana przy wieczornym relaksie oraz ustawimy amuse-bouche przed wieczornym przyjęciem.  Dlaczego jest tak ważny ?

 

 

Stoliki boczne MIRABU, to nowoczesne meble o prostych kształtach, pasujących do każdego stylu, niezależnie czy jest to styl glamour, nowojorski, hampton, minimalistyczny czy klasyczny. Wykonane są z metalu oraz szkła transparentnego, co nadaje im nienarzucający się charakter, a jednocześnie styl i klasę. Są świetną alternatywą dla osób, które nie lubią ciężkich drewnianych mebli.

4 najważniejsze powody, dla których warto mieć stolik boczny

1. Oczywiście pierwszym i najważniejszym powodem, dla którego wybieramy w ogóle ten stolik to jego rozmiar. Stoliki boczne mają to do siebie, że są niewielkie. Nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu są dość mobilne, może je przestawiać w różne miejsca w zależności od potrzeb w danym momencie. A co najważniejsze, mogą stać nawet w bardzo małych pomieszczeniach i pełnić funkcję stolika kawowego. Z pewnością zachwyci mieszkańców okazałego apartamentu, jak i przytulnej kawalerki.

Polecane małe modele to: PENCO  

 stolik boczny krzeslo tapicerowane w stylu hamptons 

 

 

2. Odnajdzie się w każdym pomieszczeniu Twojego domu. To alternatywa innych mebli. Możemy postawić go w salonie, jako dekoracyjny stolik, na którym ustawimy wazon z kwiatami. Sypialnia to też bardzo dobry pomysł, ponieważ doskonale zastąpi stolik nocny przy łóżku. Będzie to wspaniałe dopełnienie całości aranżacji w stylu glamour. Sprawdzi się także w przedpokoju, gdzie będziemy mogli odłożyć torebkę czy klucze. Jadalnia ? Tak ! Tam też będzie niezbędnym pomocnikiem, szczególnie jeśli będzie to stolik szklany.

Polecane modele to: SORO oraz CALISTO

 

stolik stalowy do salonu lampy stolowe w stylu glamour                                

 

3. Następną bardzo istotną o ile nie najistotniejszą funkcją jest multifunkcjonalność. Tak jak napisaliśmy wcześniej zastosowanie znajdą w każdym pomieszczeniu, ale mogą mieć, tak wiele funkcji jednocześnie. Dla przykładu stolik boczny ustawiony w salonie może być "podstawką" dla wazonu w kwiaty lub eleganckiej lampy, może także służyć jako stolik kawowy przy sofie, jest też alternatywą dla witryny lub regału, jeśli chcemy wystawić swoją ulubioną zastawę kawową. Jak widzisz, jeden mebel możesz użyć w tym samym pomieszczeniu na wiele sposobów.

Polecane modele to: CROSS , ANTHARES oraz COCO.

 

 

stolik szklany do salonu pomocnik             

 

4. Czwartym powodem jest to, że stolik boczny szklany możemy idealnie wpasować do każdego stylu, w każdym odnajdzie się doskonale. W Mirabu znajdziesz stoliki boczne srebrne, są eleganckie, dodają klasy we wnętrzu. Styl glamour czy styl nowojorski uwielbia takie dodatki, bo przecież ma być na bogato i się świecić ! Możemy go także wkomponować do salonu w stylu hamptons, gdzie wspaniale będzie współgrał z marynistycznymi dodatkami czy meblami. Jest też dobrym wyborem dla klasyki czy innych nawet najbardziej wyszukanych wnętrz. Stoliki szklane glamour mają to do siebie, że są pomocnikami, a więc nawet jeśli bardzo nam gdzieś nie przypasuje, to zrobimy wszystko, aby był dla nas "prawą ręką".

stolik boczny SORO aranzacja                              

 

                               ! 

Czyszczenie stolika szklanego jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych tego mebla, aby przez długie lata mógł nas cieszyć.

Do czyszczenia zaleca się użycie suchej bawełnianej szmatki. Nie używać wody i żrących substancji chemicznych. W przypadku użycia środków pielęgnacyjnych do powierzchni stalowych należy zapoznać się z instrukcją producenta i zrobić próbę na małej niewidocznej powierzchni. Szybę czyścić płynami do szyb.