Wybór świątecznych prezentów dla bliskich, to nie lada wyzwanie. Każdy z nas chciałby kupić coś praktycznego, funkcjonalnego, wyjątkowego i oczywiście dopasowanego idealnie do danej osoby. Udany prezent to radość nie tylko dla obdarowanego, ale także dla nas. Widzieć czyjś uśmiech na twarzy, to na prawdę wyjątkowa rzecz ! Przygotowaliśmy dla Was podpowiedzi z prezentami w SZEŚCIU kategoriach cenowych, które znajdziecie w naszym sklepie. Podaruj radość bliskim !

 Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, bo zostało już tylko 8 dni ! Choinki już zapewne ubrane, a pod nimi.... pustka - brak prezentów, bo nie wiemy co komu kupić. Dlatego my, wychodzimy Wam na przeciw i przygotowaliśmy PREZENTOWE podpowiedzi LAST MINUTE ! Mamy dla Was sześć kategorii cenowych w których umieściliśmy produkty z naszego sklepu, które z pewnością ucieszą każdego. Musimy Wam jeszcze zdradzić, że elfy z naszego sklepu na pewno dadzą radę i wyślą Waszą przesyłkę jak najszybciej, abyście otrzymali Swoje zamówienia do Świąt. Dlatego nie ma na co czekać i składajcie zamówienia do poniedziałku, aby paczka na pewno do was dotarła !

 

choinka bozonarodzeniowa

 

DROBIAZGI DO 50 ZŁ !

Wyjątkowe prezenty dla bliskich, wcale nie muszą być drogie. Troszkę mniejszy budżet  to nie problem, aby prezent był wyjątkowy i ucieszył bliską nam osobę. Prezent do 50 zł, jest tak samo wyjątkowy i praktyczny. Może byc on głównym podarunkiem, ale także drobiazgiem do właściwego prezentu. Wśród naszych propozycji, znalazły się bardzo funkcjonalne pudełeczka na biżuterię, akcesoria łazienkowe oraz funkcjonalna i efektowna misa do salonu lub jadalni na stół. 

 

 

 

 

PREZENTY DO 100 ZŁ !

Prezenty pod choinkę do 100 zł, to jeden z najczęściej wybieranych progów budżetowych, zapewne dlatego że takie prezenty mogą być na prawdę bardzo różnorodne. W przypadku prezentów do wnętrz, mamy bardzo szeroki wachlarz propozycji  od funkcjonalnych produktów, głównie takich które będą wykorzystane  w życiu codziennym, po takie które służą typowo jako dekoracja. Jeżeli znamy gust danej osoby, będzie na pewno łatwiej, gorzej jeśli nie wiemy jaki styl ma dana osoba. Wtedy też, zalecamy wybrać neutralne prezenty, takie które nie okreslają danego stylu wnętrzarskiego, jak poduszka czy taca na stół. 

 

 

 

 

PREZENTY DO 200 ZŁ !

Podarunki do 200 zł, mogą być bardziej okazalsze, a przede wszystkim nieco konkretniejszymi rzeczami, a mimo to - nadal za niewielkie pieniądze.  Kwota 200 zł pozwala nam odrobine zaszaleć i sprawić wyjątkowy prezent dla każdego. W MIRABU do tej kwoty, możecie znaleźć bardzo wyjątkowe podarunki, jak na przykład pudełko na herbatę, z którego ucieszy się mama, babcia lub ciocia. Są także wyjątkowe poduszki, na przykąłd dla męża, taty lub dziadka. Jesteśmy pewni, że prezenty w granicach 100-200 zł ucieszą każdego. 

 

 

 

PREZENTY DO 500 ZŁ !

 Nie cena robi wrażenie a podarunek - a jednak do tej kwoty możemy znaleźć prezent, który będzie jednocześnie praktyczny i efektowny. Co możemy Państwu zaproponować ? Na przykład lampy stołowe na długie zimowe wieczory - z takieo praktycznego prezentu na pewno ucieszy się  miłośnik książek. Do 500 zł możemy także kupić bardzo wyjątkowe i jeszcze bardziej efektowne tace dekoracyjne z lustrami na podstawie, ale też obrazy, czy zegary. Będą to na pewno bardzo udane prezenty !

 

 

 

PREZENTY DO 1000 ZŁ !

 Prezenty do 1000 zł to gratka dla miłośników stylu i designu. Do takiej ceny, możemy kupić na prawdę bardzo ekskluzywne podarunki, jak na przykład obrazy w lustrzanych ramach, czy okazałe lampy na komodę - będą cieszyć nie tylko oko, ale także wnętrza domu należące do osoby, która lubi ekskluzywne i oryginalne dekoracje i dodatki. 

 

 

 

PREZENTY OD 1000 ZŁ !

Dla osób, które przewidziały większy budżet na jeden prezent lub chcą podarować komuś ważnemu prezent po pierwsze okazały i wyjątkowy, a po drugie na przykład chce połączyć kilka Świąt w jedno, np. urodziny, imieniny, prezent Bożonarodzeniowy, warto zdecydowac się na większy podarunek i taki, który nie tyle zadowoli bliską nam osobę, co będzie na tyle widoczny, że za każdym razem będzie przypominał mu o nas. 

 

 

 

 

wnetrze nowojorskie

 

Kto przynosi prezenty ?

W zależności od regionu w którym mieszkamy, prezenty przynosi ktoś inny, ale każdy z nich jest tak samo magiczny, a co najwazniejsze przynosi wyjątkowe podarunki, bo prosto od serca. 

- GWIAZDOR puka do drzwi w Wielkopolsce, na Kujawach, Kaszubach i Pomorzu Zachodnim

- ANIOŁEK odwiedza Małopolskę i Śląsk

- DZIECIĄTKO rozdaje prezenty na Górnym Śląsku, a także w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

- GWIAZDKĘ można spotkać na Dolnym Śląsku i na Opolszczyźnie

- SZEŚCIU KRASNOLUDKÓW wędruje z prezentami po Płaskowyżu Tarnogrodzkim